• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • 3 ZA zondag speeldag vrouw

  • ABS DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Harmelink, AnoukSpelend teamlid
    Jonker, CayaSpelend teamlid
    Nuwenhof, LynnSpelend teamlid
    Roebersen, DemiSpelend teamlid
    Schoemaker, MilouSpelend teamlid
    Sligman, ElkeSpelend teamlid
    Stegink, LiekeSpelend teamlid
    Stegink, MarlonSpelend teamlid
    Winter, Inge deSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 11:00CVO DS3 (d) - ABS DS3 (d)Koekoek, de
    12 feb. 14:55ABS DS3 (d) - SV Nieuw Heeten DS3 (d)Uutvlog de
    16 feb. 20:00HV Holten DS2 (d) - ABS DS3 (d)Mossink 't
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.ABS DS3 (d) - Brummen DS1 (d)20 - 19
    22 jan.SV Dalfsen DS3 (d) - ABS DS3 (d)15 - 24
  • Poulestanden ABS DS3 ( Poule NO-Oost DS-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HV Holten DS214130136325710626
    2ABS DS314110334623910722
    3CVO DS3139043112466518
    4Wijhe '92 DS4149053322745818
    5SDOL DS2148243082307818
    6Brummen DS1138142171744317
    7Auto van Ewijk/LHC DS414626257260-314
    8Overwetering DS314707241247-614
    9Plus Severijn/Heeten DS3145183312914011
    10SV Dalfsen DS3143011230313-836
    11SV Nieuw Heeten DS3141013131316-1852
    12Travelbags/HV Zwolle DS3140014151371-2200
  • Sponsor

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    CVO DS3 (d)

    VS

    ABS DS3 (d)

    05 februari 202311:00 uur
    Koekoek, de zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec