• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • 2 ZA zondag speeldag vrouw

  • ABS DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hof in 't, JeannetteOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloemenkamp, LisetSpelend teamlid
    Bos, ElineSpelend teamlid
    Groot Lipman, LoesSpelend teamlid
    Hof, Maud In 'tSpelend teamlid
    Jansen, AnoukSpelend teamlid
    Jonker, CayaSpelend teamlid
    Rietman, AnneSpelend teamlid
    Rietman, LindeSpelend teamlid
    Schoemaker, MilouSpelend teamlid
    Sligman, ElkeSpelend teamlid
    Slinkman, IndySpelend teamlid
    Stegeman, MellanieSpelend teamlid
    Stegink, LiekeSpelend teamlid
    Stegink, MarlonSpelend teamlid
    Winter, Inge deSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Plus Severijn/Heeten DS2 (d) - ABS DS2 (d)19 - 21
    8 mei.ABS DS2 (d) - Swift '64 DS1 (d)24 - 29
  • Poulestanden ABS DS2 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wesepe DS220180256742214536
    2Swift '64 DS119151349839210631
    3AH van de Worp/H.H.Z.D. DS21712144373785925
    4ABS DS21711063953504522
    5Lettele DS2189094874325518
    6CVO DS216709323371-4814
    7Plus Severijn/Heeten DS2177010374372214
    8Morrenhof Jansen/Dalfsen DS2175111315389-7411
    9Auto van Ewijk/LHC DS3185112423460-3711
    10SV Nieuw Heeten DS2172213317455-1386
    11SDOL DS2162014332447-1154
  • Sponsor

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Trainingenlijst

    Geen informatie