• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • B1 ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hof, Hilde in 'tTechnische staf
    Meijerhof, KimTechnische staf
    Rietman, LindeOverige staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Banga, JolienSpelend teamlid
    Beverdam, MeikeSpelend teamlid
    Bruil, ElineSpelend teamlid
    Harmelink, LauraSpelend teamlid
    Herbers, CiskaSpelend teamlid
    Kampen van, LoïseSpelend teamlid
    Lensink, ElineSpelend teamlid
    Rattink, NaomiSpelend teamlid
    Schoolen, ChristelSpelend teamlid
    Sotthewes, JudinSpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. AFGELASTABS DB1# (d) - PCA/Kwiek DB2 (d)Uutvlog de
    31 okt. AFGELASTAHV Achilles DB2# (d) - ABS DB1# (d)Mheenpark
    7 nov. AFGELASTABS DB1# (d) - Nijhof/Broekland DB2 (d)Uutvlog de
    15 nov. 10:00SV Schalkhaar DB1 (d) - ABS DB1# (d)Schalkhaar Sporthal
    21 nov. 19:00ABS DB1# (d) - Auto van Ewijk/LHC DB1 (d)Uutvlog de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.ABS DB1# (d) - PCA/Kwiek DB2 (d)
    11 okt.SC Klarenbeek DB1 (d) - ABS DB1# (d)
  • Poulestanden ABS DB1# (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DB23300372986
    2SC Klarenbeek DB12200211384
    3Auto van Ewijk/LHC DB132016435294
    4CVO DB132014229134
    5SV Schalkhaar DB132014129124
    6SDOL DB11100282082
    7Travelbags/HV Zwolle DB12101261882
    8ABS DB1#00000000
    9Auto Service/Haarle DB130034260-180
    10AHV Achilles DB2#30033063-330
    11PCA/Kwiek DB230032560-350
  • Sponsor

  • Sponsor

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Schalkhaar DB1 (d)

    VS

    ABS DB1# (d)

    15 november 202010:00 uur
    Schalkhaar Sporthal zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec