• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • B1 ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hof, Hilde in 'tTechnische staf
    Meijerhof, KimTechnische staf
    Rietman, LindeOverige staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Banga, JolienSpelend teamlid
    Beverdam, MeikeSpelend teamlid
    Bruil, ElineSpelend teamlid
    Harmelink, LauraSpelend teamlid
    Herbers, CiskaSpelend teamlid
    Kampen van, LoïseSpelend teamlid
    Lensink, ElineSpelend teamlid
    Rattink, NaomiSpelend teamlid
    Schoolen, ChristelSpelend teamlid
    Sotthewes, JudinSpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 jan. AFGELASTABS DB1# (d) - SC Klarenbeek DB1 (d)Uutvlog de
    30 jan. 12:50PCA/Kwiek DB2 (d) - ABS DB1# (d)Tijenraan Sporthal
    6 feb. 17:30ABS DB1# (d) - AHV Achilles DB2# (d)Uutvlog de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 jan.ABS DB1# (d) - SDOL DB1 (d)
  • Poulestanden ABS DB1# (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DB23300372986
    2SC Klarenbeek DB12200211384
    3Auto van Ewijk/LHC DB132016435294
    4CVO DB132014229134
    5SV Schalkhaar DB132014129124
    6SDOL DB11100282082
    7Travelbags/HV Zwolle DB12101261882
    8ABS DB1#00000000
    9Auto Service/Haarle DB130034260-180
    10AHV Achilles DB2#30033063-330
    11PCA/Kwiek DB230032560-350
  • Sponsor

  • Sponsor

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    PCA/Kwiek DB2 (d)

    VS

    ABS DB1# (d)

    30 januari 202112:50 uur
    Tijenraan Sporthal zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec