• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • B1 ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hof, Hilde in 'tTechnische staf
    Meijerhof, KimTechnische staf
    Rietman, LindeOverige staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Banga, JolienSpelend teamlid
    Beverdam, MeikeSpelend teamlid
    Bruil, ElineSpelend teamlid
    Harmelink, LauraSpelend teamlid
    Herbers, CiskaSpelend teamlid
    Kampen van, LoïseSpelend teamlid
    Lensink, ElineSpelend teamlid
    Rattink, NaomiSpelend teamlid
    Schoolen, ChristelSpelend teamlid
    Sotthewes, JudinSpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jun. 18:30SDOL DB1 (d) - ABS DB1# (d)Achterberg de
    26 jun. 16:15100% Haarle DB1 (d) - ABS DB1# (d)Veldkamp de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jun.ABS DB1# (d) - AH van de Worp/H.H.Z.D. DB1 (d)15 - 24
    5 jun.ABS DB1# (d) - 100% Haarle DB1 (d)
  • Poulestanden ABS DB1# (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DB23300372986
    2SC Klarenbeek DB12200211384
    3Auto van Ewijk/LHC DB132016435294
    4CVO DB132014229134
    5SV Schalkhaar DB132014129124
    6SDOL DB11100282082
    7Travelbags/HV Zwolle DB12101261882
    8ABS DB1#00000000
    9100% Haarle DB130034260-180
    10AHV Achilles DB2#30033063-330
    11PCA/Kwiek DB230032560-350

    Poulestanden ABS DB1# (3316 Dames B-Jeugd voorjaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AH van de Worp/H.H.Z.D. DB11100241592
    2SDOL DB11100251782
    3100% Haarle DB110011725-80
    4ABS DB1#10011524-90
  • Sponsor

  • Sponsor

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    SDOL DB1 (d)

    VS

    ABS DB1# (d)

    19 juni 202118:30 uur
    Achterberg de zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec