• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • Scheidsrechters en zaaldienst

    Met ingang van het seizoen 2015-2016 kent het Nederlands Handbal Verbond een Digitaal Wedstrijd Formulier.

    Dat betekent dat in principe alle leden een app hebben gedownload met daarop alle gegevens van de vereniging.

    Hierin wordt vermeld wanneer welk team speelt, wanneer je zaaldienst hebt en wanneer je als scheidsrechter bent aangesteld en bij welke wedstrijd.

    Ook kan je via deze app de uitslagen en de standen zien van elke vereniging en elke club.

    Je moet hiervoor ingelogd zijn met een geregistreerd e-mail adres die bij ABS in het systeem staat.

    Bij vragen of problemen kun je contact opnemen met het wedstrijdsecetariaat of de ledenadministratie.

  • Scheidsrechters en officials

    Datum TijdThuisteamUitteamScheidsrechtersDetails
    5 okt. 20:30Lettele DMW2 (d)ABS DMW2 (d)
    8 okt. 12:35ABS F1 (g)AHV Achilles F1 (g)
    8 okt. 12:55SV Dalfsen F2# (g)ABS F1 (g)
    8 okt. 13:35CVO F1 (g)ABS F1 (g)
    8 okt. 14:20ABS E1 (g)AH van de Worp/H.H.Z.D. E1 (g)N. (Nikki) Hekkert (Tijdwaarnemer), M. (Maud) Peereboom (Wedstrijdsecretaris)
    8 okt. 15:15ABS E2 (g)AH van de Worp/H.H.Z.D. E3 (d)
    8 okt. 16:10ABS D1 (g)SDOL D1 (g)Afgeschermd (Tijdwaarnemer), A. (Anne) Pleizier (Wedstrijdsecretaris)
    8 okt. 17:00ABS DC1 (d)Travelbags/HV Zwolle DC1 (d)D. (Dagmar) Stegeman (Tijdwaarnemer), E. (Eline) Lensink (Wedstrijdsecretaris)
    8 okt. 18:00ABS DB1 (d)SC Klarenbeek DB1 (d)D. (Daniek) Kerkdijk (Tijdwaarnemer), F. (Fleur) Wibbelink (Wedstrijdsecretaris)
    8 okt. 19:00ABS DA1 (d)Travelbags/HV Zwolle DA1 (d)
    9 okt. 11:15ABS DS3 (d)SV Dalfsen DS3 (d)EM (Eline) Bos (Tijdwaarnemer), K. (Kelly) Meijerhof (Wedstrijdsecretaris)
    9 okt. 12:30ABS DS1 (d)Ha-STU DS1 (d)I. (Inge) Jansen (Scheidsrechter), J. (Julie) Klijn Velderman (Tijdwaarnemer), L. (Loes) Bakker (Wedstrijdsecretaris)
    9 okt. 13:45ABS DS2 (d)SV Dalfsen DS2 (d)
    9 okt. 14:55ABS DS4 (d)Travelbags/HV Zwolle DS4 (d)Afgeschermd (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    11 okt. 21:30ABS DMW2 (d)DSC DMW1 (d)
    12 okt. 20:30Lettele DMW1 (d)ABS DMW1 (d)
    16 okt. 10:00Voorwaarts DB1 (d)ABS DB1 (d)T. (Tessa) Nebbeling (Scheidsrechter), B.A.C. (Bo) Linthorst (Scheidsrechter), M.M. (Merle) Kolkman (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    16 okt. 10:00Brummen DS1 (d)ABS DS3 (d)
    16 okt. 11:20HV Havana DS1 (d)ABS DS1 (d)H. (Huub) Vermeulen (Scheidsrechter), L (Lies) Peters-konning (Scheidsrechter)
    16 okt. 13:25CVO DA1 (d)ABS DA1 (d)
    22 okt. 09:00Swift '64 E1 (g)ABS E2 (g)
    22 okt. 09:45SV Schalkhaar D2# (g)ABS D1 (g)T.S. (Tess) Meussen (Scheidsrechter), I. (Isa) Scholte (Scheidsrechter), N.M. (Naomi) Dibbets (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    22 okt. 10:30SDOL E1# (g)ABS E1 (g)
    22 okt. 12:10SDOL DC2 (d)ABS DC1 (d)
    23 okt. 10:30SC Klarenbeek DS2 (d)ABS DS4 (d)A. (Annika) Lammers (Scheidsrechter)
    23 okt. 11:00SV Nieuw Heeten DS2 (d)ABS DS2 (d)
    25 okt. 21:30ABS DMW2 (d)Swift '64 DMW1 (d)J. (Jolien) Hardon (Tijdwaarnemer), J. (Jolanda) Jutten-Bos (Wedstrijdsecretaris)
    29 okt. 15:25ABS E2 (g)CVO E3 (g)Afgeschermd (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    29 okt. 16:20ABS E1 (g)CVO E1 (g)
    29 okt. 17:15ABS D1 (g)AHV Achilles D1 (g)E. (Esmée) Bouwhuis (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    29 okt. 18:00ABS DC1 (d)AHV Achilles DC1 (d)Afgeschermd (Tijdwaarnemer), L. (Lyanne) Nijland (Wedstrijdsecretaris)
    29 okt. 19:00ABS DA1 (d)DSC DA1 (d)R. (Romy) Jansen (Tijdwaarnemer), L. (Lisa) Stegeman (Wedstrijdsecretaris)
    30 okt. 11:15ABS DS4 (d)PCA/Kwiek DS4 (d)L.B. (Loes) Groot Lipman (Tijdwaarnemer), A. (Anouk) Jansen (Wedstrijdsecretaris)
    30 okt. 12:30ABS DS1 (d)CVO DS1 (d)H. (Henk) Koetsier (Scheidsrechter)
    30 okt. 13:45ABS DS2 (d)CVO DS2 (d)D. (Dorien) Wibbelink (Tijdwaarnemer), E. (Ellen) Harmelink (Wedstrijdsecretaris)
    30 okt. 14:55ABS DS3 (d)CVO DS3 (d)E.N. (Eline) Jansen (Tijdwaarnemer), D. (Danique) Prins (Wedstrijdsecretaris)
    1 nov. 21:30ABS DMW1 (d)SV Dalfsen DMW1 (d)
    5 nov. 09:55Voorwaarts E1 (g)ABS E1 (g)Z. (Zoe) Huiskamp (Scheidsrechter), M.M. (Merle) Kolkman (Scheidsrechter)
    5 nov. 10:40ABS F1 (g)CVO F1 (g)
    5 nov. 11:00AHV Achilles F1 (g)ABS F1 (g)
    5 nov. 11:40Plus Severijn/Heeten F1 (g)ABS F1 (g)
    5 nov. 12:00ABS F1 (g)SV Dalfsen F2# (g)
    5 nov. 13:30Wijhe '92 D2 (g)ABS D1 (g)
    5 nov. 14:30SV Dalfsen DC2 (d)ABS DC1 (d)
    5 nov. 18:45Wijhe '92 DS2 (d)ABS DS1 (d)Kwiek (R) 3 (Kwiek (r)) Scheidsrechter (Scheidsrechter)
    5 nov. 19:00100% Haarle DS2 (d)ABS DS4 (d)E. (Elise) Campmans (Tijdwaarnemer), S. (Sanne) Cents (Wedstrijdsecretaris)
    5 nov. 20:15Wesepe DS2 (d)ABS DS2 (d)
    6 nov. 10:00SV Schalkhaar DB1 (d)ABS DB1 (d)A. (Arnaud) Mensen (Scheidsrechter), L.A. (Laura) Wijnberg (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    6 nov. 11:00SV Nieuw Heeten DS3 (d)ABS DS3 (d)
    6 nov. 15:40Auto van Ewijk/LHC DA1 (d)ABS DA1 (d)
    12 nov. 14:20ABS E1 (g)Wijhe '92 E1# (g)S. (Saar) Jansen (Tijdwaarnemer), F. (Faye) van Berkum (Wedstrijdsecretaris)
    12 nov. 15:15ABS D1 (g)PCA/Kwiek D3 (g)L. (Lotte) Reilink (Tijdwaarnemer), S. (Sylke) Lievaart (Wedstrijdsecretaris)
    12 nov. 16:00ABS DC1 (d)SV Nieuw Heeten DC1# (d)M. (Mik) Scholten (Tijdwaarnemer), K. (Kim) Jansen (Wedstrijdsecretaris)
    12 nov. 17:00ABS DB1 (d)SDOL DB1 (d)M. (Myrthe) Rietman (Tijdwaarnemer), M. (Mila) Jeurnink (Wedstrijdsecretaris)
    12 nov. 20:15ABS DA1 (d)Plus Severijn/Heeten DA2 (d)
    13 nov. 11:15ABS DS3 (d)HV Holten DS2 (d)L.M. (Liset) Bloemenkamp (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    13 nov. 12:30ABS DS1 (d)HV Holten DS1 (d)SDOL 1 (Sdol) Scheidsrechter (Scheidsrechter), D. (Denise) Ensing (Tijdwaarnemer), M. (Marieke) Nijkamp (Wedstrijdsecretaris)
    13 nov. 13:45ABS DS2 (d)Lettele DS2 (d)
    13 nov. 14:55ABS DS4 (d)SV Schalkhaar DS2 (d)L.M. (Lissa) te Riele (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    15 nov. 21:00AH van de Worp/H.H.Z.D. DMW1 (d)ABS DMW1 (d)
    15 nov. 21:30ABS DMW2 (d)AHV Achilles DMW1 (d)M. (Marisja) Boksebeld (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    19 nov. 09:30SC Klarenbeek D1 (g)ABS D1 (g)
    19 nov. 12:35Auto van Ewijk/LHC DB1 (d)ABS DB1 (d)
    19 nov. 17:45ABS DA1 (d)Wijhe '92 DA2 (d)Afgeschermd (Tijdwaarnemer), R. (Roos) Hondshorst (Wedstrijdsecretaris)
    19 nov. 19:00HCL DS1 (d)ABS DS1 (d)
    20 nov. 09:00PCA/Kwiek E1 (g)ABS E1 (g)
    20 nov. 11:00Wijhe '92 DS3 (d)ABS DS2 (d)
    20 nov. 12:00PCA/Kwiek E4 (g)ABS E2 (g)
    20 nov. 12:15Wijhe '92 DS4 (d)ABS DS3 (d)
    20 nov. 12:55Voorwaarts DC1 (d)ABS DC1 (d)L.M.M. (Loes) Arends (Scheidsrechter)
    20 nov. 13:30Wijhe '92 DS5 (d)ABS DS4 (d)
    22 nov. 21:30ABS DMW1 (d)Nijhof/Broekland DMW1 (d)
    26 nov. 11:05ABS F1 (g)SV Dalfsen F2# (g)
    26 nov. 11:25Plus Severijn/Heeten F1 (g)ABS F1 (g)
    26 nov. 12:05Auto van Ewijk/LHC F2 (g)ABS F1 (g)
    26 nov. 14:25ABS E1 (g)Plus Severijn/Heeten E1 (g)D. (Daniek) Kerkdijk (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    26 nov. 15:20ABS E2 (g)SDOL E3 (g)
    26 nov. 16:15ABS D1 (g)Plus Severijn/Heeten D2 (g)I. (Isa) Nijenhuis (Tijdwaarnemer), D. (Dagmar) Stegeman (Wedstrijdsecretaris)
    26 nov. 18:00ABS DB1 (d)AH van de Worp/H.H.Z.B. DB1# (d)
    26 nov. 19:00ABS DA1 (d)Wesepe DA1# (d)
    27 nov. 10:00Auto van Ewijk/LHC DC2 (d)ABS DC1 (d)
    27 nov. 11:15ABS DS4 (d)AHV Achilles DS2 (d)C. (Caya) Jonker (Tijdwaarnemer), L. (Lynn) Nuwenhof (Wedstrijdsecretaris)
    27 nov. 12:30ABS DS1 (d)Huissen HV DS1 (d)
    27 nov. 13:45ABS DS2 (d)Auto van Ewijk/LHC DS3 (d)S. (Sanne) Holterman (Tijdwaarnemer), M. (Marleen) Lindeboom (Wedstrijdsecretaris)
    27 nov. 14:55ABS DS3 (d)Auto van Ewijk/LHC DS4 (d)Afgeschermd (Tijdwaarnemer), E.N. (Eline) Jansen (Wedstrijdsecretaris)
    29 nov. 21:30ABS DMW2 (d)Raalte DMW1 (d)J. (Jessy) Kloosterboer (Tijdwaarnemer), P. (Paula) Oosterwijk (Wedstrijdsecretaris)
    3 dec. 09:00SV Schalkhaar E3 (g)ABS E2 (g)M. (Marjolein) Vloedgraven (Scheidsrechter), I.L. (Ise) Lentelink (Scheidsrechter), E.A. (Emma) de Haan (Tijdwaarnemer), M.C. (Manon) Bouwmeester (Wedstrijdsecretaris)
    3 dec. 09:55SV Schalkhaar E1 (g)ABS E1 (g)M. (Marjolein) Vloedgraven (Scheidsrechter), I.R. (Ilana) Krijt (Scheidsrechter), E. (Esmee) Jansen (Tijdwaarnemer), Y. (Yahaira) Jansen (Wedstrijdsecretaris)
    3 dec. 10:25Nijhof/Broekland D1 (g)ABS D1 (g)M. (Mirjam) Neulen (Tijdwaarnemer), I. (Ingrid) Logtenberg (Wedstrijdsecretaris)
    3 dec. 13:45Plus Severijn/Heeten DC2 (d)ABS DC1 (d)
    3 dec. 17:30AHV Achilles DB2# (d)ABS DB1 (d)
    3 dec. 20:20HV Angeren DS1 (d)ABS DS1 (d)R. (Remco) Jongeneelen (Scheidsrechter), K. (Koen) Peters (Wedstrijdsecretaris)
    4 dec. 11:00Travelbags/HV Zwolle DA1 (d)ABS DA1 (d)
    4 dec. 13:10AH van de Worp/H.H.Z.D. DS2 (d)ABS DS2 (d)
    4 dec. 15:35Plus Severijn/Heeten DS3 (d)ABS DS3 (d)
    9 dec. 20:00Plus Severijn/Heeten DMW1 (d)ABS DMW1 (d)
    10 dec. 11:30Swift '64 DB1# (d)ABS DB1 (d)
    10 dec. 15:25ABS E2 (g)Overwetering E3 (g)C. (Chris-Anne) Zilvold (Tijdwaarnemer), N. (Nikki) Hekkert (Wedstrijdsecretaris)
    10 dec. 16:20ABS E1 (g)Overwetering E1 (g)
    10 dec. 17:15ABS D1 (g)SV Dalfsen D2 (g)E. (Eline) Lensink (Tijdwaarnemer), E. (Esmée) Bouwhuis (Wedstrijdsecretaris)