• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • Scheidsrechters en zaaldienst

    Met ingang van het seizoen 2015-2016 kent het Nederlands Handbal Verbond een Digitaal Wedstrijd Formulier.

    Dat betekent dat in principe alle leden een app hebben gedownload met daarop alle gegevens van de vereniging.

    Hierin wordt vermeld wanneer welk team speelt, wanneer je zaaldienst hebt en wanneer je als scheidsrechter bent aangesteld en bij welke wedstrijd.

    Ook kan je via deze app de uitslagen en de standen zien van elke vereniging en elke club.

    Je moet hiervoor ingelogd zijn met een geregistreerd e-mail adres die bij ABS in het systeem staat.

    Bij vragen of problemen kun je contact opnemen met het wedstrijdsecetariaat of de ledenadministratie.

  • Scheidsrechters en officials

    Datum TijdThuisteamUitteamScheidsrechtersDetails
    21 mei. 09:30ABS E2 (g)Voorwaarts E2 (g)
    21 mei. 10:00SV Schalkhaar DC3 (d)ABS DC1 (g)A. (Arnaud) Mensen (Scheidsrechter)
    21 mei. 10:30ABS DC1 (g)CVO DC1 (g)
    21 mei. 10:30SV Schalkhaar E4 (g)ABS E2 (g)
    21 mei. 11:30AHV Achilles DC1 (d)ABS DC1 (g)
    21 mei. 12:00CVO E2 (g)ABS E2 (g)
    22 mei. 10:00ABS DB1 (d)SDOL DB1 (d)
    22 mei. 10:00CVO DA1 (d)ABS DA1 (d)
    22 mei. 10:30DSC DB1 (d)ABS DB1 (d)
    22 mei. 10:30Plus Severijn/Heeten DA1 (d)ABS DA1 (d)
    22 mei. 12:00SC Klarenbeek D1 (g)ABS D1 (g)
    22 mei. 12:30ABS D1 (g)SV Schalkhaar D3 (g)
    28 mei. 09:30ABS E2 (g)AHV Achilles E3 (g)
    28 mei. 10:00ABS D1 (g)SC Klarenbeek D1 (g)
    28 mei. 10:00ABS E1 (g)AHV Achilles E2 (g)
    28 mei. 10:30SDOL E2 (g)ABS E2 (g)
    28 mei. 10:30Plus Severijn/ Heeten D2# (g)ABS D1 (g)
    28 mei. 10:30DSC E1 (g)ABS E1 (g)
    28 mei. 11:30ABS E2 (g)Wijhe '92 E3 (g)
    28 mei. 12:00ABS D1 (g)Voorwaarts D1 (g)
    28 mei. 12:00ABS E1 (g)Voorwaarts E1 (g)
    29 mei. 11:30AH van de Worp/H.H.Z.D. DA1 (d)ABS DA1 (d)
    29 mei. 12:30ABS DA1 (d)Voorwaarts DA1 (d)
    29 mei. 13:00ABS DA1 (d)Plus Severijn/Heeten DA1 (d)
    11 jun. 09:00ABS E2 (g)CVO E2 (g)
    11 jun. 10:00ABS E1 (g)DSC E1 (g)
    11 jun. 10:00SV Schalkhaar D3 (g)ABS D1 (g)
    11 jun. 10:00AHV Achilles E3 (g)ABS E2 (g)
    11 jun. 10:30ABS E2 (g)SDOL E2 (g)
    11 jun. 11:00Nijhof/Broekland D2 (g)ABS D1 (g)
    11 jun. 11:00PCA/Kwiek E3 (d)ABS E1 (g)
    11 jun. 11:30ABS DC1 (g)CVO DC1 (g)
    11 jun. 12:00Voorwaarts D1 (g)ABS D1 (g)
    11 jun. 12:00SV Schalkhaar E2 (g)ABS E1 (g)
    11 jun. 12:00DSC DB1 (d)ABS DB1 (d)
    11 jun. 12:30SC Klarenbeek DC1 (d)ABS DC1 (g)
    11 jun. 13:00ABS DC1 (g)DSC DC2 (g)
    11 jun. 13:00Voorwaarts E1 (g)ABS E1 (g)
    11 jun. 13:30ABS DB1 (d)SDOL DB1 (d)
    11 jun. 14:30ABS DB1 (d)Plus Severijn/Heeten DB2 (d)
    12 jun. 09:00Voorwaarts DA1 (d)ABS DA1 (d)
    12 jun. 09:30DSC DA1 (d)ABS DA1 (d)
    12 jun. 10:30ABS DA1 (d)CVO DA1 (d)
    25 jun. 09:00ABS DC1 (g)SV Schalkhaar DC3 (d)
    25 jun. 09:00ABS E1 (g)Klarenbeek E1# (g)
    25 jun. 09:30ABS D1 (g)PCA/Kwiek D5 (d)
    25 jun. 09:30DSC DC2 (g)ABS DC1 (g)
    25 jun. 10:00AHV Achilles E2 (g)ABS E1 (g)
    25 jun. 10:30ABS DC1 (g)SC Klarenbeek DC1 (d)
    25 jun. 10:30ABS E1 (g)SV Schalkhaar E2 (g)
    25 jun. 10:30SC Klarenbeek D1 (g)ABS D1 (g)
    25 jun. 11:00ABS D1 (g)Nijhof/Broekland D2 (g)
    25 jun. 12:00ABS E2 (g)SDOL E2 (g)
    25 jun. 13:30Voorwaarts E2 (g)ABS E2 (g)
    25 jun. 14:00ABS E2 (g)CVO E2 (g)
    26 jun. 09:30ABS DB1 (d)SDOL DB1 (d)
    26 jun. 10:30DSC DB1 (d)ABS DB1 (d)
    26 jun. 11:00ABS DA1 (d)Voorwaarts DA1 (d)
    26 jun. 11:30Plus Severijn/Heeten DB2 (d)ABS DB1 (d)
    26 jun. 12:00ABS DA1 (d)CVO DA1 (d)
    26 jun. 12:30ABS DB1 (d)SV Schalkhaar DB2 (d)
    26 jun. 13:00ABS DA1 (d)DSC DA1 (d)