• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • Scheidsrechters en zaaldienst

    Met ingang van het seizoen 2015-2016 kent het Nederlands Handbal Verbond een Digitaal Wedstrijd Formulier.

    Dat betekent dat in principe alle leden een app hebben gedownload met daarop alle gegevens van de vereniging.

    Hierin wordt vermeld wanneer welk team speelt, wanneer je zaaldienst hebt en wanneer je als scheidsrechter bent aangesteld en bij welke wedstrijd.

    Ook kan je via deze app de uitslagen en de standen zien van elke vereniging en elke club.

    Je moet hiervoor ingelogd zijn met een geregistreerd e-mail adres die bij ABS in het systeem staat.

    Bij vragen of problemen kun je contact opnemen met het wedstrijdsecetariaat of de ledenadministratie.

  • Scheidsrechters en officials

    Datum TijdThuisteamUitteamScheidsrechtersDetails
    4 feb. 09:00CVO E3 (g)ABS E2 (g)Afgeschermd (Scheidsrechter), I. (Iris) Mekelenkamp (Scheidsrechter)
    4 feb. 10:15SV Nieuw Heeten E1 (g)ABS E1 (g)M. (Melissa) Vosman (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter)
    4 feb. 12:00Travelbags/HV Zwolle DC2 (d)ABS DC1 (d)E. (Esmee) Kok (Scheidsrechter)
    4 feb. 15:00AHV Achilles D1 (g)ABS D1 (g)T. (Timo) van Hierden (Scheidsrechter), I. (Ido) Schotsman (Scheidsrechter)
    4 feb. 17:45Wesepe DA1# (d)ABS DA1 (d)W. (Wieneke) Kolk (Scheidsrechter)
    4 feb. 19:00CVO DS1 (d)ABS DS1 (d)K.P.S.S. (Koen) Rijpkema (Scheidsrechter), E. (Eva) Dijkstra (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    4 feb. 20:10CVO DS2 (d)ABS DS2 (d)S. (Sara) van Bussel (Scheidsrechter), E. (Eva) Dijkstra (Tijdwaarnemer), A. (Anouk) Kloezeman (Wedstrijdsecretaris)
    5 feb. 10:00PCA/Kwiek DS4 (d)ABS DS4 (d)R. (Rachel) Kruiswijk (Scheidsrechter)
    5 feb. 11:00CVO DS3 (d)ABS DS3 (d)A.K. (Karin) Kamphuis (Scheidsrechter), L.J. (Lynn) Bosman (Tijdwaarnemer), L. (Liese) Wijngaards (Wedstrijdsecretaris)
    8 feb. 21:00Swift '64 DMW1 (d)ABS DMW2 (d)
    11 feb. 09:00ABS E2 (g)AHV Achilles E4 (g)I. (Indy) Slinkman (Scheidsrechter)
    11 feb. 09:00ABS F2 (g)Wijhe '92 F3 (g)
    11 feb. 09:20SV Schalkhaar F3 (g)ABS F2 (g)
    11 feb. 10:00ABS D1 (g)Wijhe '92 D2 (g)T. (Tess) Jansen (Scheidsrechter), A. (Anne) Pleizier (Tijdwaarnemer), L. (Lyanne) Nijland (Wedstrijdsecretaris)
    11 feb. 10:00DSC F1 (g)ABS F2 (g)
    11 feb. 10:20ABS F2 (g)AH van de Worp/H.H.Z.D. F3 (g)
    11 feb. 10:45ABS E1 (g)PCA/Kwiek E2 (g)K. (Kim) Willemsen (Scheidsrechter), R. (Rosa) Huijsmans (Scheidsrechter), M. (Mila) Winkels (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    11 feb. 12:10Auto van Ewijk/LHC F1# (g)ABS F1 (g)
    11 feb. 12:50ABS F1 (g)CVO F1 (g)
    11 feb. 13:30Plus Severijn/Heeten F1 (g)ABS F1 (g)
    11 feb. 17:00ABS DC1 (d)SV Schalkhaar DC2 (d)I. (Isabel) Huijsmans (Scheidsrechter), K. (Kim) Jansen (Tijdwaarnemer), M. (Myrthe) Rietman (Wedstrijdsecretaris)
    11 feb. 18:00ABS DB1 (d)SV Schalkhaar DB1 (d)T. (Trudy) Stegink-Kleis (Scheidsrechter), S. (Saar) Jansen (Tijdwaarnemer), M. (Maud) Peereboom (Wedstrijdsecretaris)
    11 feb. 19:00ABS DA1 (d)Travelbags/HV Zwolle DA1 (d)J.A. (Janneke) Markvoort-Muilerman (Scheidsrechter), F. (Floor) Flierman (Tijdwaarnemer), L. (Lieke) Klein Hegeman (Wedstrijdsecretaris)
    12 feb. 11:15ABS DS4 (d)100% Haarle DS2 (d)L. (Lotte) Poesse (Scheidsrechter), L.M. (Liset) Bloemenkamp (Tijdwaarnemer), L.B. (Loes) Groot Lipman (Wedstrijdsecretaris)
    12 feb. 12:30ABS DS1 (d)Wijhe '92 DS2 (d)V.J.M. (Vincent) Aaldering (Scheidsrechter), L. (Lieke) Stegink (Tijdwaarnemer), L. (Lianne) van de Pol (Wedstrijdsecretaris)
    12 feb. 13:45ABS DS2 (d)Wesepe DS2 (d)J.A. (Janneke) Markvoort-Muilerman (Scheidsrechter), J. (Julie) Klijn Velderman (Tijdwaarnemer), J. (Jorine) Bos (Wedstrijdsecretaris)
    12 feb. 14:55ABS DS3 (d)SV Nieuw Heeten DS3 (d)T. (Trudy) Stegink-Kleis (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tijdwaarnemer), D. (Danique) Prins (Wedstrijdsecretaris)
    16 feb. 20:00HV Holten DS2 (d)ABS DS3 (d)
    26 feb. 11:00Voorwaarts DS4 (d)ABS DS4 (d)D. (Dylan) Mouw (Scheidsrechter), G. (Gertruud) Huis in 't Veld (Tijdwaarnemer)
    28 feb. 20:30SV Dalfsen DMW1 (d)ABS DMW1 (d)
    4 mrt. 09:55Auto van Ewijk/LHC E1 (g)ABS E1 (g)L. (Lisa) Besten (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter)
    4 mrt. 10:45Lettele E1 (g)ABS E2 (g)
    4 mrt. 14:00AHV Achilles DC2 (d)ABS DC1 (d)
    4 mrt. 16:15PCA/Kwiek D3 (g)ABS D1 (g)
    4 mrt. 17:30SDOL DB1 (d)ABS DB1 (d)N.M. (Nine) Kruiper (Scheidsrechter), S.B. (Sanne) Boksebeld (Scheidsrechter), C.J. (Celine) Otten (Tijdwaarnemer), M. (Marielle) Verhoef (Wedstrijdsecretaris)
    4 mrt. 19:50HV Holten DS1 (d)ABS DS1 (d)S.M.E. (Sonja) Kluin (Scheidsrechter)
    5 mrt. 12:10CVO DA1 (d)ABS DA1 (d)
    5 mrt. 12:10SV Schalkhaar DS2 (d)ABS DS4 (d)F. (Fenna) Nijland (Scheidsrechter), M. (Moniek) Bos (Scheidsrechter), Y. (Yahaira) Jansen (Tijdwaarnemer), E. (Esmee) Jansen (Wedstrijdsecretaris)
    5 mrt. 12:25Lettele DS2 (d)ABS DS2 (d)
    7 mrt. 21:30ABS DMW1 (d)AH van de Worp/H.H.Z.D. DMW1 (d)T. (Trudy) Stegink-Kleis (Scheidsrechter), H. (Herma) Boksebeld (Tijdwaarnemer), R. (Reineke) Sligman (Wedstrijdsecretaris)
    8 mrt. 20:00AHV Achilles DMW1 (d)ABS DMW2 (d)
    11 mrt. 09:00Auto van Ewijk/LHC F2 (g)ABS F1 (g)
    11 mrt. 10:00ABS F1 (g)AHV Achilles F1 (g)
    11 mrt. 10:30SDOL E2 (g)ABS E1 (g)A. (Alyke) Kroeze (Scheidsrechter), C.J. (Celine) Otten (Tijdwaarnemer), M. (Marielle) Verhoef (Wedstrijdsecretaris)
    11 mrt. 10:40SV Dalfsen F2# (g)ABS F1 (g)
    11 mrt. 13:50ABS E2 (g)PCA/Kwiek E4 (g)K. (Kim) Willemsen (Scheidsrechter), R. (Rosa) Huijsmans (Scheidsrechter), F. (Fleur) Wibbelink (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    11 mrt. 14:45ABS D1 (g)SC Klarenbeek D1 (g)J.A. (Janneke) Markvoort-Muilerman (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tijdwaarnemer), R. (Romy) Jansen (Wedstrijdsecretaris)
    11 mrt. 15:30ABS DC1 (d)Nijhof/Broekland DC1 (d)E. (Elke) Sligman (Scheidsrechter), M. (Mila) Jeurnink (Tijdwaarnemer), I. (Isa) Nijenhuis (Wedstrijdsecretaris)
    11 mrt. 16:30ABS DB1 (d)Auto van Ewijk/LHC DB1 (d)T. (Tess) Jansen (Scheidsrechter), I. (Isabel) Huijsmans (Scheidsrechter), C. (Chris-Anne) Zilvold (Tijdwaarnemer), N. (Nikki) Hekkert (Wedstrijdsecretaris)
    11 mrt. 17:30ABS DA1 (d)SC Klarenbeek DA1# (d)T. (Trudy) Stegink-Kleis (Scheidsrechter)
    12 mrt. 11:15ABS DS3 (d)Wijhe '92 DS4 (d)L. (Lotte) Poesse (Scheidsrechter), L. (Lynn) Nuwenhof (Tijdwaarnemer), M. (Milou) Schoemaker (Wedstrijdsecretaris)
    12 mrt. 12:30ABS DS1 (d)HCL DS1 (d)S.M.E. (Sonja) Kluin (Scheidsrechter), D. (Denise) Ensing (Tijdwaarnemer), M. (Marlou) Peters (Wedstrijdsecretaris)
    12 mrt. 13:45ABS DS2 (d)Wijhe '92 DS3 (d)J.A. (Janneke) Markvoort-Muilerman (Scheidsrechter), F. (Femke) Noordenbos (Tijdwaarnemer), I. (Inge) de Winter (Wedstrijdsecretaris)
    12 mrt. 13:50Travelbags/HV Zwolle F2 (g)ABS F2 (g)
    12 mrt. 14:10Wijhe '92 F3 (g)ABS F2 (g)
    12 mrt. 14:50AH van de Worp/H.H.Z.D. F3 (g)ABS F2 (g)
    12 mrt. 14:55ABS DS4 (d)Wijhe '92 DS5 (d)E. (Elke) Sligman (Scheidsrechter), L.M. (Lissa) te Riele (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    18 mrt. 10:30SDOL E3 (g)ABS E2 (g)
    18 mrt. 12:00ABS E1 (g)Wijhe '92 E2 (g)J.A. (Janneke) Markvoort-Muilerman (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tijdwaarnemer), Afgeschermd (Wedstrijdsecretaris)
    18 mrt. 13:10Plus Severijn/ Heeten D2# (g)ABS D1 (g)
    18 mrt. 19:05AH van de Worp/H.H.Z.B. DB1# (d)ABS DB1 (d)
    18 mrt. 19:15Huissen HV DS1 (d)ABS DS1 (d)T. (Tim) van Wijk (Tijdwaarnemer), Y. (Youri) Blom (Wedstrijdsecretaris)
    18 mrt. 20:20AHV Achilles DS2 (d)ABS DS4 (d)
    19 mrt. 14:25Auto van Ewijk/LHC DS3 (d)ABS DS2 (d)
    19 mrt. 15:35Auto van Ewijk/LHC DS4 (d)ABS DS3 (d)
    19 mrt. 16:45Auto van Ewijk/LHC DA1 (d)ABS DA1 (d)
    23 mrt. 20:00Nijhof/Broekland DMW1 (d)ABS DMW1 (d)
    25 mrt. 09:00SV Schalkhaar E2 (g)ABS E1 (g)C.J.S. (Cato) Huis in 't Veld (Tijdwaarnemer), F.J (Fleur) de Haan (Wedstrijdsecretaris)
    25 mrt. 10:50ABS F1 (g)Auto van Ewijk/LHC F1# (g)
    25 mrt. 11:05ABS F2 (g)DSC F1 (g)
    25 mrt. 11:10CVO F1 (g)ABS F1 (g)
    25 mrt. 11:25Travelbags/HV Zwolle F2 (g)ABS F2 (g)
    25 mrt. 11:50ABS F1 (g)Plus Severijn/Heeten F1 (g)
    25 mrt. 12:05SV Schalkhaar F3 (g)ABS F2 (g)
    25 mrt. 12:10Auto van Ewijk/LHC F2 (g)ABS F1 (g)
    25 mrt. 15:20ABS E2 (g)SV Schalkhaar E3 (g)K. (Kim) Willemsen (Scheidsrechter), R. (Rosa) Huijsmans (Scheidsrechter), Z. (Zara) Jeurnink (Tijdwaarnemer), N. (Noor) Lubberding (Wedstrijdsecretaris)
    25 mrt. 16:15ABS D1 (g)Nijhof/Broekland D1 (g)T. (Tess) Jansen (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tijdwaarnemer), L. (Lisa) Stegeman (Wedstrijdsecretaris)
    25 mrt. 17:55100% Haarle DC1 (d)ABS DC1 (d)M. (Meike) Grondhuis (Scheidsrechter), S. (Sanne) Cents (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tijdwaarnemer), P. (Peter) Linthorst (Wedstrijdsecretaris)
    25 mrt. 18:00ABS DB1 (d)AHV Achilles DB2# (d)T. (Tess) Verhoef (Scheidsrechter), E. (Eline) Lensink (Tijdwaarnemer), K. (Kim) Jansen (Wedstrijdsecretaris)
    26 mrt. 11:15ABS DS3 (d)Plus Severijn/Heeten DS3 (d)L. (Lotte) Poesse (Scheidsrechter), MD (Mellanie) Stegeman (Tijdwaarnemer), A.C. (Romy) van Zijl (Wedstrijdsecretaris)
    26 mrt. 12:30ABS DS1 (d)HV Angeren DS1 (d)M. (Marleen) Lindeboom (Tijdwaarnemer), S. (Sanne) Holterman (Wedstrijdsecretaris)
    26 mrt. 13:15Plus Severijn/Heeten DA2 (d)ABS DA1 (d)D. (Danielle) Schutte (Scheidsrechter)
    26 mrt. 13:45ABS DS2 (d)AH van de Worp/H.H.Z.D. DS2 (d)J.A. (Janneke) Markvoort-Muilerman (Scheidsrechter), A. (Anouk) Harmelink (Tijdwaarnemer), M. (Meike) Beverdam (Wedstrijdsecretaris)
    27 mrt. 20:00Raalte DMW1 (d)ABS DMW2 (d)
    28 mrt. 21:30ABS DMW1 (d)Plus Severijn/Heeten DMW1 (d)S. (Silvie) Wesseldijk (Scheidsrechter), R. (Rianne) Zwiers (Tijdwaarnemer), K. (Karin) Kerkdijk (Wedstrijdsecretaris)
    1 apr. 11:00Travelbags/HV Zwolle D1 (g)ABS D1 (g)
    1 apr. 12:15Overwetering E3 (g)ABS E2 (g)E. (Elise) Beijer (Scheidsrechter), Y. (Yara) Jansen (Scheidsrechter)
    1 apr. 14:50ABS E1 (g)Travelbags/HV Zwolle E1# (g)K. (Kim) Willemsen (Scheidsrechter), R. (Rosa) Huijsmans (Scheidsrechter)
    1 apr. 15:45ABS DC1 (d)Wesepe DC1 (d)J.A. (Janneke) Markvoort-Muilerman (Scheidsrechter)
    1 apr. 16:45ABS DB1 (d)Swift '64 DB1# (d)T. (Tess) Jansen (Scheidsrechter), I. (Isabel) Huijsmans (Scheidsrechter), J. (Jinca) Nijenhuis (Tijdwaarnemer), M. (Marjolijn) Jansen-Voortman (Wedstrijdsecretaris)
    1 apr. 17:45ABS DA1 (d)Wijhe '92 DA2 (d)T. (Tess) Verhoef (Scheidsrechter), J. (Jinca) Nijenhuis (Tijdwaarnemer), J. (Jolanda) Elferink (Wedstrijdsecretaris)
    1 apr. 19:15100% Haarle DS1 (d)ABS DS1 (d)S.M.E. (Sonja) Kluin (Scheidsrechter)
    1 apr. 20:00Voorwaarts DS3 (d)ABS DS2 (d)H. (Henk) Koetsier (Scheidsrechter)
    2 apr. 10:45SV Dalfsen DS4 (d)ABS DS4 (d)
    2 apr. 11:15Overwetering DS3 (d)ABS DS3 (d)H. (Henk) Hofstede (Scheidsrechter)
    12 apr. 20:00SV Nieuw Heeten DMW1 (d)ABS DMW1 (d)K. (Kyra) Kleinherenbrink (Scheidsrechter), B. (Birthe) Kemper (Scheidsrechter)
    15 apr. 09:20ABS F1 (g)SV Dalfsen F2# (g)
    15 apr. 10:00AHV Achilles F1 (g)ABS F1 (g)
    15 apr. 10:20Auto van Ewijk/LHC F1# (g)ABS F1 (g)
    15 apr. 11:45AH van de Worp/H.H.Z.D. E2 (g)ABS E1 (g)