• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • TEAMINDELINGEN JEUGD SEIZOEN 2022-2023

     

    A1

    Sarah Hovenkamp

    Eline Lensink

    Kim Jansen

    Isa Nijenhuis

    Dagmar Stegeman

    Isabel Huijsmans

    Mila Jeurnink

    Myrthe Rietman

    Mik Scholten

    Esmee Bouwhuis

     

     

     

    B1

    Romy Jansen

    Lotte Reilink

    Noor Dijkman

    Irene Bouwhuis

    Lisa Stegeman

    Sylke Lievaart

    Roos Hondshorst

    Babs Beekhof

    Anne Pleizier

    Lyanne Nijland

    Bart Diekerhof *trainingslid

     

     

     

    C1  

    Maddy Bos

    Rosa Huijsmans

    Kim Willemsen

    Dominique van der Voet

    Lieke Klein Hegeman (k)

    Floor Flierman

    Noor Lubberding

    Feline Kerkdijk

    Mila Winkels

    Zara Jeurnink

    Luna van der Heide

     

     

     

    D1

    Nikki Hekkert

    Nikki Brandt

    Chris-Anne Zilvold

    Fleur Wibbelink

    Maud Peereboom

    Saar Jansen

    Daniek Kerkdijk

    Faye van Berkum

    Suze Duchatteau

    Lisa Bulteel

     

     

     

    E1

    E2

    Niene Morsink

    Merel Goorman

    Yfke Mulder

    Fem Manders

    Lonne de Vries

    Tess Vrielink

    Valerie van Dongen

    Lianne Nijkamp

    Mirthe Nahuis

    Tess Pakkert

    Elin Hemel

    Joyce Marsman

    Anne Jansen

    Neva Winkels

    Fayen Langendoen

    Femke Flierman

     

    Silke Westendorp

     

     

     

    F-jeugd

    Joëlle Tijhuis

    Lynn Tijhuis

    Floor Tempelman

    Tessa Toorneman

    Noor Oudenampsen

    Kim Rensen

    Isa Tijhuis

     

     

    Zaaltrainingschema 2022-2023

    Dinsdag

    Woensdag

    Donderdag

    17.00-18.00 uur

     

    E1 + E2

    17.00-18.00 uur

     

    F jeugd (Project F)  + E2

    17.00 – 18.00 uur

     

      D1 +   C1

    18.00-19.00 uur

     

    C1 + B1

    18.00- 19.00 uur

     

    E1 + D1

    18.00 – 19.00 uur

     

    B1 + A1

    19.00-20.00 uur

     

    A1 + DS3

     

    DS3  Trainer :Rudi v.d Voet

    19.00 -20.00 uur

     

    Recreanten 1+2  en

    extra trainingavond

    voor DS4

    Trainer: Els Tielbeke

    19.00 – 19.30 uur

     

    Senior en jeugd keepertraining

    Trainer: Trudy en Bennie

    20.00 – 21.30

     

    DS1+DS2

     

    DS1 Trainer: Anja Lubber

    DS2 Trainer: Bennie Hoksbergen

     

    BADMINTON

    19.30 – 21.00 uur

     

    DS1+DS2

     

    DS1 Trainer: Anja Lubber

    DS2 Trainer: Bennie Hoksbergen

     

    21.30 -22.30 uur

     

    Wedstrijd recreanten

     

    21.00 – 22.00 uur

     

    DS3  Trainer :Rudi v.d Voet

    DS4  Trainer : Jacq van Berkum/Martje Godschalk