Programma ABS week 11 # 11 t/m 17 mrt 2019

week 11|11 t/m 17 mrt 2019|Zaal

16 mrt 09:00 uur

ABS F1# - Travelbags/HV Zwolle F2

Wedstrijdnr: 8458
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-03-T
Accomm: Heeten Sporthal
Veld: zaal 1

 

16 mrt 09:40 uur

SV Nieuw Heeten F1 - ABS F1#

Wedstrijdnr: 8692
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-03-T
Accomm: Heeten Sporthal
Veld: zaal 1

 

16 mrt 09:55 uur

ABS D1 - HV Holten D1

Wedstrijdnr: 11623
Poule: D-Jeugd Poule NO-Oost D-01 Z
Accomm: Uutvlog de
Veld: zaal 1

 

16 mrt 10:00 uur

ABS F1# - CVO F1

Wedstrijdnr: 8457
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-03-T
Accomm: Heeten Sporthal
Veld: zaal 1

 

16 mrt 10:40 uur

ABS D2 - SC Klarenbeek D2

Wedstrijdnr: 1058
Poule: D-Jeugd Poule NO-Oost D-04 Z
Accomm: Uutvlog de
Veld: zaal 1

 

16 mrt 11:25 uur

ABS E2 - AH van de Worp/H.H.Z.D. E2

Wedstrijdnr: 12037
Poule: E-Jeugd Poule NO-Oost E-04 Z
Accomm: Uutvlog de
Veld: zaal 1

 

16 mrt 12:25 uur

ABS DB2 - HV Holten DB1

Wedstrijdnr: 4009
Poule: Dames B-Jeugd Poule NO-Oost DB-02 Z
Accomm: Uutvlog de
Veld: zaal 1

 

16 mrt 14:30 uur

ABS F2 - DSC F2

Wedstrijdnr: 10587
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-06-T
Accomm: Mossink 't
Veld: zaal 1

 

16 mrt 14:50 uur

PCA/Kwiek F5 - ABS F2

Wedstrijdnr: 10611
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-06-T
Accomm: Mossink 't
Veld: zaal 1

 

16 mrt 15:30 uur

PCA/Kwiek F6 - ABS F2

Wedstrijdnr: 10637
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-06-T
Accomm: Mossink 't
Veld: zaal 1

 

16 mrt 15:50 uur

ABS F2 - AHV Achilles F3

Wedstrijdnr: 10586
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-06-T
Accomm: Mossink 't
Veld: zaal 1

 

16 mrt 17:45 uur

Auto Service/Haarle E1 - ABS E1

Wedstrijdnr: 11867
Poule: E-Jeugd Poule NO-Oost E-01 Z
Accomm: Sprengendal
Veld: zaal 1

 

17 mrt 11:15 uur

ABS DS3 - SC Klarenbeek DS2

Wedstrijdnr: 5162
Poule: Dames Senioren Poule NO-Oost DS-04 Z
Accomm: Uutvlog de
Veld: zaal 1

 

17 mrt 12:30 uur

ABS DS1 - AH van de Worp/H.H.Z.D. DS2

Wedstrijdnr: 7540
Poule: Dames Senioren 2e Klasse NO-Oost DS-2A Z
Accomm: Uutvlog de
Veld: zaal 1

Scheidsrechter: Karin Leerkes

17 mrt 13:45 uur

ABS DA2 - CVO DA1

Wedstrijdnr: 3368
Poule: Dames A-Jeugd Poule NO-Oost DA-02 Z
Accomm: Uutvlog de
Veld: zaal 1

 

17 mrt 14:55 uur

ABS DS2 - Wesepe DS2

Wedstrijdnr: 3860
Poule: Dames Senioren Poule NO-Oost DS-01 Z
Accomm: Uutvlog de
Veld: zaal 1