Programma ABS week 10 # 4 tm 10 mrt 2019

week 10|04 t/m 10 mrt 2019|Zaal

09 mrt 09:00 uur

ABS F1# - Auto Service/Haarle F1

Wedstrijdnr: 8455
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-03-T
Accomm: Sporthal Zwolle Zuid
Veld: zaal 1

 

09 mrt 09:00 uur

ABS E1 - SDOL E1#

Wedstrijdnr: 5155
Poule: E-Jeugd Poule NO-Oost E-01 Z
Accomm: Uutvlog de
Veld: zaal 1

 

09 mrt 09:40 uur

ABS F1# - Gastvrij/Wijhe '92 F2

Wedstrijdnr: 8456
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-03-T
Accomm: Sporthal Zwolle Zuid
Veld: zaal 1

 

09 mrt 09:50 uur

ABS F2 - PCA/Kwiek F6

Wedstrijdnr: 10585
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-06-T
Accomm: Hof van Salland
Veld: zaal1

 

09 mrt 10:00 uur

Plus Severijn/Heeten F2# - ABS F1#

Wedstrijdnr: 8605
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-03-T
Accomm: Sporthal Zwolle Zuid
Veld: zaal 1

 

09 mrt 10:10 uur

AHV Achilles F3 - ABS F2

Wedstrijdnr: 10701
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-06-T
Accomm: Hof van Salland
Veld: zaal1

 

09 mrt 10:50 uur

Dalfsen F3 - ABS F2

Wedstrijdnr: 10659
Poule: F-Jeugd Toernooien Poule NO-Oost-F-06-T
Accomm: Hof van Salland
Veld: zaal1

 

09 mrt 13:10 uur

Auto Service/Haarle E2 - ABS E2

Wedstrijdnr: 12036
Poule: E-Jeugd Poule NO-Oost E-04 Z
Accomm: Sprengendal
Veld: zaal 1

 

09 mrt 14:05 uur

PCA/Kwiek D2 - ABS D1

Wedstrijdnr: 1463
Poule: D-Jeugd Poule NO-Oost D-01 Z
Accomm: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1

 

09 mrt 14:50 uur

PCA/Kwiek D4 - ABS D2

Wedstrijdnr: 3855
Poule: D-Jeugd Poule NO-Oost D-04 Z
Accomm: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1

 

09 mrt 15:35 uur

PCA/Kwiek DB2 - ABS DB2

Wedstrijdnr: 4574
Poule: Dames B-Jeugd Poule NO-Oost DB-02 Z
Accomm: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 1

 

09 mrt 18:00 uur

SDOL DB1# - ABS DB1

Wedstrijdnr: 3004
Poule: Dames B-Jeugd Poule NO-Oost DB-01 Z
Accomm: Achterberg de
Veld: zaal 1

 

10 mrt 10:00 uur

PCA/Kwiek DS4 - ABS DS3

Wedstrijdnr: 3678
Poule: Dames Senioren Poule NO-Oost DS-04 Z
Accomm: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 2

 

10 mrt 11:10 uur

PCA/Kwiek DS3 - ABS DS1

Wedstrijdnr: 4722
Poule: Dames Senioren 2e Klasse NO-Oost DS-2A Z
Accomm: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 2

Scheidsrechter: Anton Koolhof

10 mrt 11:30 uur

AH van de Worp/H.H.Z.D. DC2 - ABS DC1

Wedstrijdnr: 1292
Poule: Dames C-Jeugd Poule NO-Oost DC-02 Z
Accomm: Hoogerheyne
Veld: zaal 1

 

10 mrt 12:20 uur

PCA/Kwiek DA2 - ABS DA2

Wedstrijdnr: 11494
Poule: Dames A-Jeugd Poule NO-Oost DA-02 Z
Accomm: Tijenraan Sporthal
Veld: zaal 2

 

10 mrt 12:30 uur

AH van de Worp/H.H.Z.D. DA1 - ABS DA1

Wedstrijdnr: 10151
Poule: Dames A-Jeugd Poule NO-Oost DA-01 Z
Accomm: Hoogerheyne
Veld: zaal 1

 

10 mrt 13:30 uur

HV Holten DS1 - ABS DS2

Wedstrijdnr: 1168
Poule: Dames Senioren Poule NO-Oost DS-01 Z
Accomm: Mossink 't
Veld: zaal 1