Informatie teamindelingen en trainingen

  • De nieuwe teamindeling jeugd wordt vandaag zondag 7 april via de site vanaf 15:00 uur bekend gemaakt.
    Teamindeling senioren volgt zsm. Volg de site voor meer info.
  • De week van 9 april traint iedereen nog binnen met het huidige team.
  • Daarna, vanaf 16 april, traint iedereen buiten met het nieuwe team.
  • De selectieteams (D1, C1, B1 en A1) trainen op donderdag binnen.
  • dames 1 traint op zowel dinsdag als donderdag binnen.

 

Trainingsschema ZAAL tot de zomervakantie

Donderdag binnen training

   

Tijd

Team

Team

 

18:00 – 19:00

D1

C1

 

19:00 – 20:00

B1

A1

 

20:00 – 21:30

DS1

   
         

 

 

Trainingsschema BEACH tot de zomervakantie
 

Tijd

Dag

Team

 

18:00 – 19:00

Dinsdag

D

 

19:00 – 20:00

Dinsdag

C

 

20:00 – 21:00

Dinsdag

A + B

 

18:00 – 19:00

Donderdag

F

 

18:30 – 19:30

Donderdag

E

 

20:00 – 21:00 / 21:30

Donderdag

Senioren

 

 

 

 

 

 

Let op! Week 17, week 22-28april, wordt er een beach gasttraining gegeven door Tim Bloemen.

 

Voor volledig overzicht zie hier: https://handbal.absbathmen.nl/uploads/files/2019%20tijdschema%20trainingen.pdf

 

Er is ruimte om extra op de beachvelden te trainen of onderlinge oefenwedstrijden te spelen.

Indien er teams zijn die hier gebruik van willen maken, dan dient dit te worden besproken bij Trudy Stegink. trudystegink@gmail.com

 

Trainingsschema ZAAL, NA de zomervakantie (onder voorbehoud)

Teamindeling jeugd

 

Team A1             

                speelster

1             Caitlin Houwers

2             Milou Schoemaker

3             Kelly Meijerhof

4             Lieke Stegink

5             Maud in ‘t Hof

6             Eline Bos

7             Nienke Kolkman

8             Lynn Nuwenhof

9             Lissa te Rielle

10           Suus Veenstra

11           Mellanie Stegeman

 

Leider: Jeanette in ‘t Hof,Toke (Wilma)

 

 

Team B1             

                speelster

1             Lotte Kolkman

2             Silvie Wesseldijk

3             Femke Noorderbos

4             Nina Reilink

5             Eline Jansen

6             Tess Verhoef

7             Ciska Herbers

8             Pleun Willemink

9             Judin Sothewes

10           Lotte Poesse

 

Leider Hilde,Yvonne Willemink

 

 

Team B2             

                Speelster

1             Meike Beverdam

2             Channah Maisuls

3             Jolien Banga

4             Juan Overkamp

5             Eline Bruil

6             Lynn ten Kate

7             May Minken

8             Naomi Sothewes**

9             Christel Schoolen

10           Naomi Rattink

11           Laura Harmelink

12           Loise van Kampen

13           Lianne van de Pol **

                **= 1 x per week meetrainen met de B1

 

Leider: Hans Beverdam+ ?

 

 

Team C1             

                speelster

1             Riëlle Pinkert

2             Mik Scholten

3             Eline Lensink

4             Sarah Hovenkamp

5             Esmee Bouwhuis

6             Kim Jansen

7             Mila Jeurnink

8             Loes Booijink

9             Manon Peters

10           Dagmar Stegeman

 

Leider: Frank,  Monique Jansen

 

 

Team D1             

                speelster

1             Tess Jansen

2             Myrthe Rietman*

3             Ilaiyah Alferink*

4             Tess Rodijk*

5             Lotte Reilink

6             Romy Sanders

7             Isabel  Huysmans

8             Noor Dijkman

9             Isa Nijenhuis

10           Sylke Lievaart

                *= dispensatiespelers

 

Leider: Isabelle te Wierik, Dinanca Dijkman, Jinca Nijenhuis, Wendy Reilink

 

 

Team D2             

                Speelster

1             Nina Saadhoff

2             Roos Hondshorst**

3             Lente Schaafsma

4             Eva Willemsen

5             Lisa Stegeman

6             Anne Pleizier

7             Kim Haverslag

8             Tessa Wardenaar

9             Daphne Peters

                **= 1 x per week meetrainen met de D1

 

Leider: Dianne Wardenaar, Jeroen Stegeman, Sandra Overmeen

 

 

Team E1             

                Speelster/speler

1             Floor Flierman

2             Musa Cham

3             Lieke Klein Hegeman

4             Rosa Huysmans

5             Lyanne Nijland

6             Romy Jansen

7             Kim Willemsen

8             Babs Beekhof

 

Leider: Cindy v Son, Gerti Klein Hegeman, Ilona Beekhof

 

 

 

Team E2             

                Speelster

1             Dagmar Ensing

2             Maddy Bos

3             Katie Markvoort

4             Zara Jeurnink

5             Noor Lubberding

6             Mila Winkels

 

Leider: Sanne Winkels,Tjeerd Bos

 

 

Team F1             

                Speelster

1             Daniek Kerkdijk

2             Maud Pereboom

3             Fleur Wibbelink

4             Chris Anne

5             Feline Kerkdijk

6             Saar Jansen

7             Femke Schoneveld

 

Leider: Karin Kerkdijk, Marjolein Jansen, Herald Kerkdijk

 

 

Team F2             

                Speelster

1             Jacky scholten

2             Mirthe Nahuis

3             Elin Hemel

4             Niene Morsink

5             Anne Jansen

6             Valerie van Dongen

7             Femke Flierman

8             Lianne Nijkamp

 

Leider: Floortje van Eyk, Wieteke Flierman, Nicole Scholten