Informatie beach handball competitie

Volgende week gaat de beach handball competitie van start.

Onderstaand meer gegevens  en regels over deze competitie.

De competitie wordt gespeeld in de regio. Let op: Voor verenigingen die geen Beach handball Court hebben zijn ingedeeld om bij een andere vereniging de organisatie daar op zich te nemen.

Er staat dan vermeld: ABS Beach Court,  BATHMEN, Zaaldienst: Lettele

 

  • Wedstrijden staan in Sportlink; selecteer je team met Beachhandball ipv zaal
  • Voor elke wedstrijd dien je een digitaal wedstrijdformulier in te vullen via Sportlink
  • Een wedstrijd bestaat uit 2 sets van 10 minuten.
  • Bij gelijke stand in een set wordt er om de Golden Goal gespeeld (dwz wie maakt het eerst een doelpunt!)
  • Wint team A de eerste set en team B de tweede set dan worden er Shoot Outs genomen.
  • Bij iedere wedstrijd van je team heeft men ‘tafeldienst’ (dwz er moet een persoon van 16 jaar of ouder de telling bijhouden samen met iemand van de tegenstander)
  • Elk team dient minimaal 15 minuten voor aanvang van hun eerste wedstrijd aanwezig te zijn.
  • Ook bij slecht weer gaan de beachwedstrijden gewoon door. Bij twijfel kun je contact opnemen met de organiserende vereniging.(staat in Sportlink)
  • Er wordt gefloten volgens de NHV Beachhandball regels door gecertificeerde scheidsrechters.
  • Denk aan reserve shirts of hesjes
  • De organiserende vereniging zorgt voor de ballen en scheidsrechters.

 

Marc Pinkert is aanspreekpunt voor alle scheidsrechters zaken. Hij zal de aanstelling van scheidsrechters regelen voor alle thuis wedstrijden

De Beach commissie zal het toernooi verder faciliteren met onder andere muziek, ballen,velden, opening beach court, kleedkamers, openstellen van de kantine en wedstrijd coordinatie.

 

Kantine dienst zoals tijdens de zaal competitie:

Op zaterdag zal de kantinedienst door de thuis spelende teams geregeld moeten worden.

Jullie dienen zelf ouders te benaderen en in te delen volgens bijgaand schema.

 

Op zondag zal de supporters vereniging voor de kantinedienst zorgen.

 

Mochten er nog vragen zijn mail dan naar : abshandbal.beach@gmail.com of bel naar 06-53647778

 

Succes en veel spel plezier, sportieve groeten,

 

Beachcommissie

ABS Handbal

Bathmen

06-53647778

abshandbal.beach@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Kantinedienst schema beach handball 2019:

       

Datum

Tijd

Team

Naam

18-05-19

08.00-09.30

D2

 

 

09.30-11.00

D2

 

 

11.00-12.30

D2

 

 

12.30-15.00

 

Beach commissie

 

 

 

 

19-05-19

09.30- 15.00

 

Supportersvereniging

 

 

 

 

25-05-19

09.30- 11.30

E1

 

 

11.30-13.30

E1

 

 

13.30-15.00

C1

 

 

15.00-16.30

C1

 

 

 

 

 

26-05-19

11.00-17.00

 

Supportersvereniging

 

 

 

 

22-06-19

8.30-10.30

E2

 

 

10.30-12.00

E2

 

 

12.00-13.30

B2

 

 

13.30-15.00

B2

 

 

 

 

 

 

 

 

Overzicht wedstrijden per team:

 

 

   

E1-jeugd

       

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

Veld

18-mei

10:00

Voorwaarts E1

ABS E1

Voorwaarts

Twello

Court 1

18-mei

11:30

Heeten E1

ABS E1

Voorwaarts

Twello

Court 1

18-mei

12:30

ABS E1

Achilles E1

Voorwaarts

Twello

Court 1

25-mei

10:00

ABS E1

Voorwaarts E1

ABS

Bathmen

Court 1

25-mei

11:00

ABS E1

Heeten E1

ABS

Bathmen

Court 1

25-mei

12:00

ABS E1

Klarenbeek E1

ABS

Bathmen

Court 1

22-jun.

12:00

Dalfsen E1

ABS E1

Achilles

Apeldoorn

Court 1

22-jun.

13:30

ABS E1

Heeten E1

Achilles

Apeldoorn

Court 1

22-jun.

14:30

Klarenbeek E1

ABS E1

Achilles

Apeldoorn

Court 1

29-jun.

10:00

ABS E1

Achilles E1

Heeten

Heeten

Court 2

29-jun.

10:30

ABS E1

Heeten E1

Heeten

Heeten

Court 2

29-jun.

11:00

ABS E1

Klarenbeek E1

Heeten

Heeten

Court 2

             
   

E2-jeugd

       

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

Veld

18-mei

10:30

SDOL E2

ABS E2

SDOL

Luttenberg

Court 1

18-mei

12:00

Kwiek (R) E2

ABS E2

SDOL

Luttenberg

Court 1

18-mei

12:30

ABS E2

HHZD E1

SDOL

Luttenberg

Court 1

25-mei

12:30

ABS E2

Nw.Heeten E1

Kwiek

Raalte

Court 2

25-mei

13:00

HHZD E1

ABS E2

Kwiek

Raalte

Court 2

25-mei

14:30

Kwiek (R) E3

ABS E2

Kwiek

Raalte

Court 2

22-jun.

09:30

Zwolle E1

ABS E2

ABS

Bathmen

Court 1

22-jun.

10:00

ABS E2

SDOL E2

ABS

Bathmen

Court 1

22-jun.

11:30

ABS E2

HHZD E1

ABS

Bathmen

Court 1

22-jun.

13:00

Kwiek (R) E2

ABS E2

ABS

Bathmen

Court 1

29-jun.

09:30

ABS E2

Overwetering E2

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

29-jun.

10:00

Kwiek (R) E2

ABS E2

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

29-jun.

11:30

Kwiek (R) E3

ABS E2

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

Veld

18-mei

10:00

Achilles D1

ABS D1

Achilles

Apeldoorn

Court 2

18-mei

12:30

ABS D1

Kwiek (R) D1

Achilles

Apeldoorn

Court 2

18-mei

13:30

Dalfsen D1

ABS D1

Achilles

Apeldoorn

Court 2

25-mei

10:00

Zwolle D1

ABS D1

Zwolle

Zwolle

Court 1

25-mei

11:30

Achilles D1

ABS D1

Zwolle

Zwolle

Court 1

25-mei

12:30

ABS D1

Nw.Heeten D1

Zwolle

Zwolle

Court 1

25-mei

13:30

Klarenbeek D1

ABS D1

Zwolle

Zwolle

Court 1

22-jun.

12:00

ABS D1

Zwolle D1

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

22-jun.

13:00

Kwiek (R) D1

ABS D1

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

22-jun.

14:00

ABS D1

Klarenbeek D1

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

29-jun.

12:30

ABS D1

Dalfsen D1

Klarenbeek

Klarenbeek

Court 1

29-jun.

13:00

Achilles D1

ABS D1

Klarenbeek

Klarenbeek

Court 1

29-jun.

14:30

Klarenbeek D1

ABS D1

Klarenbeek

Klarenbeek

Court 1

             
   

D2-jeugd

       

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

Veld

18-mei

08:30

ABS D2

Achilles D2

ABS

Bathmen

Court 2

18-mei

10:00

HHZD D2

ABS D2

ABS

Bathmen

Court 2

18-mei

11:30

ABS D2

Wijhe '92 D2

ABS

Bathmen

Court 2

25-mei

10:00

Kwiek (R) D4

ABS D2

Achilles

Apeldoorn

Court 1

25-mei

11:00

Achilles D2

ABS D2

Achilles

Apeldoorn

Court 1

25-mei

12:00

ABS D2

Zwolle D3

Achilles

Apeldoorn

Court 1

25-mei

13:00

Klarenbeek D2

ABS D2

Achilles

Apeldoorn

Court 1

22-jun.

10:30

ABS D2

HHZD D2

Klarenbeek

Klarenbeek

Court 1

22-jun.

12:00

ABS D2

Klarenbeek D2

Klarenbeek

Klarenbeek

Court 1

22-jun.

13:30

Zwolle D3

ABS D2

Klarenbeek

Klarenbeek

Court 1

29-jun.

10:00

ABS D2

HHZD D2

Camping Heino

Heino

Court 1

29-jun.

10:30

Wijhe '92 D2

ABS D2

Camping Heino

Heino

Court 1

29-jun.

11:30

ABS D2

Kwiek (R) D4

Camping Heino

Heino

Court 1

             
   

C1-jeugd

       

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

Veld

18-mei

12:00

Kwiek (R) DC2

ABS DC1

Kwiek

Raalte

Court 2

18-mei

13:30

ABS DC1

Achilles HC1

Kwiek

Raalte

Court 2

18-mei

15:00

Voorwaarts DC2

ABS DC1

Kwiek

Raalte

Court 2

25-mei

10:30

ABS DC1

Wijhe '92 DC2

ABS

Bathmen

Court 2

25-mei

11:00

Kwiek (R) DC2

ABS DC1

ABS

Bathmen

Court 2

25-mei

12:30

HHZD DC2

ABS DC1

ABS

Bathmen

Court 2

22-jun.

14:00

ABS DC1

Wijhe '92 DC2

Achilles

Apeldoorn

Court 2

22-jun.

14:30

ABS DC1

HHZD DC2

Achilles

Apeldoorn

Court 2

22-jun.

15:30

ABS DC1

Zwolle DC2

Achilles

Apeldoorn

Court 2

29-jun.

10:00

ABS DC1

Voorwaarts DC2

Voorwaarts

Twello

Court 1

29-jun.

10:30

ABS DC1

Lettele DC1

Voorwaarts

Twello

Court 1

29-jun.

11:30

ABS DC1

Haarle DC1

Voorwaarts

Twello

Court 1

             
   

B1-jeugd

       

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

Veld

18-mei

12:30

Haarle DB1

ABS DB1

Achilles

Apeldoorn

Court 1

18-mei

13:30

ABS DB1

Overwetering DB1

Achilles

Apeldoorn

Court 1

18-mei

14:00

ABS DB1

Zwolle DB1

Achilles

Apeldoorn

Court 1

25-mei

10:30

ABS DB1

Voorwaarts DB1

Voorwaarts

Twello

Court 1

25-mei

11:00

Achilles DB1

ABS DB1

Voorwaarts

Twello

Court 1

25-mei

12:30

ABS DB1

Zwolle DB1

Voorwaarts

Twello

Court 1

23-jun.

10:00

ABS DB1

Kwiek (R) DB1

Kwiek

Raalte

Court 2

23-jun.

11:00

ABS DB1

Voorwaarts DB1

Kwiek

Raalte

Court 2

23-jun.

11:30

ABS DB1

Achilles DB1

Kwiek

Raalte

Court 2

30-jun.

12:30

Zwolle DB1

ABS DB1

Dalfsen

Dalfsen

Court 1

30-jun.

13:30

Dalfsen DB1

ABS DB1

Dalfsen

Dalfsen

Court 1

30-jun.

14:00

Achilles DB1

ABS DB1

Dalfsen

Dalfsen

Court 1

             
   

B2-jeugd

       

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

Veld

18-mei

10:30

ABS DB2

Achilles DB2

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

18-mei

12:00

ABS DB2

Kwiek (R) DB3

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

18-mei

13:00

Haarle DB2

ABS DB2

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

26-mei

12:30

Kwiek (R) DB3

ABS DB2

Kwiek

Raalte

Court 1

26-mei

14:00

Lettele DB1

ABS DB2

Kwiek

Raalte

Court 1

26-mei

14:30

ABS DB2

Nw.Heeten DB2

Kwiek

Raalte

Court 1

22-jun.

11:30

ABS DB2

Lettele DB1

ABS

Bathmen

Court 2

22-jun.

12:00

Nw.Heeten DB2

ABS DB2

ABS

Bathmen

Court 2

22-jun.

13:00

ABS DB2

Kwiek (R) DB3

ABS

Bathmen

Court 2

29-jun.

10:00

Achilles DB2

ABS DB2

Achilles

Apeldoorn

Court 3

29-jun.

11:30

ABS DB2

Haarle DB2

Achilles

Apeldoorn

Court 3

   

 

 

       
   

A1-jeugd

       

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

Veld

19-mei

11:00

SDOL DA1

ABS DA1

SDOL

Luttenberg

Court 1

19-mei

11:30

ABS DA1

Broekland DA1

SDOL

Luttenberg

Court 1

19-mei

12:30

HHZD DA1

ABS DA1

SDOL

Luttenberg

Court 1

26-mei

12:00

ABS DA1

Overwetering DA1

ABS

Bathmen

Court 2

26-mei

12:30

Broekland DA1

ABS DA1

ABS

Bathmen

Court 2

26-mei

14:00

ABS DA1

HHZD DA1

ABS

Bathmen

Court 2

23-jun.

15:00

HHZD DA1

ABS DA1

Broekland

Broekland

Court 1

23-jun.

16:00

ABS DA1

Broekland DA1

Broekland

Broekland

Court 1

23-jun.

17:00

ABS DA1

Nw.Heeten DA1

Broekland

Broekland

Court 1

30-jun.

10:55

ABS DA1

SDOL DA1

Camping Heino

Heino

Court 1

30-jun.

11:25

Nw.Heeten DA1

ABS DA1

Camping Heino

Heino

Court 1

30-jun.

12:25

ABS DA1

Overwetering DA1

Camping Heino

Heino

Court 1

             
   

Dames 1

       

Datum

Tijd

Thuis

Uit

Accommodatie

Plaats

Veld

19-mei

10:00

Dalfsen DS1

ABS DS1

Dalfsen

Dalfsen

Court 1

19-mei

10:30

ABS DS1

Haarle DS1

Dalfsen

Dalfsen

Court 1

19-mei

11:30

Heeten DS3

ABS DS1

Dalfsen

Dalfsen

Court 1

26-mei

12:00

ABS DS1

Broekland DS1

ABS

Bathmen

Court 1

26-mei

12:30

ABS DS1

Broekland DS1

ABS

Bathmen

Court 1

26-mei

13:00

ABS DS1

Dalfsen DS1

ABS

Bathmen

Court 1

26-mei

14:00

ABS DS1

Heeten DS3

ABS

Bathmen

Court 1

23-jun.

12:30

ABS DS1

Haarle DS1

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

23-jun.

13:30

Broekland DS1

ABS DS1

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

23-jun.

14:00

ABS DS1

Wijhe '92 DS1

Nw.Heeten

Nw.Heeten

Court 1

30-jun.

10:00

ABS DS1

Dalfsen DS1

Heeten

Heeten

Court 2

30-jun.

10:30

Wijhe '92 DS1

ABS DS1

Heeten

Heeten

Court 2

30-jun.

11:30

ABS DS1

Broekland DS1

Heeten

Heeten

Court 2

             
   

Dames 2

       

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

Veld

19-mei

10:00

ABS DS2

Zwolle DS2

ABS

Bathmen

Court 1

19-mei

11:00

Broekland DS2

ABS DS2

ABS

Bathmen

Court 1

19-mei

12:00

ABS DS2

Wijhe '92 DS4

ABS

Bathmen

Court 1

26-mei

10:30

ABS DS2

Wijhe '92 DS4

Zwolle

Zwolle

Court 1

26-mei

12:00

Klarenbeek DS3

ABS DS2

Zwolle

Zwolle

Court 1

26-mei

12:30

Heeten DS4

ABS DS2

Zwolle

Zwolle

Court 1

23-jun.

09:00

ABS DS2

Heeten DS4

Broekland

Broekland

Court 1

23-jun.

10:00

ABS DS2

Broekland DS2

Broekland

Broekland

Court 1

23-jun.

11:00

ABS DS2

Klarenbeek DS3

Broekland

Broekland

Court 1

30-jun.

10:00

Zwolle DS2

ABS DS2

Heeten

Heeten

Court 1

30-jun.

11:00

ABS DS2

Klarenbeek DS3

Heeten

Heeten

Court 1

30-jun.

12:00

Heeten DS4

ABS DS2

Heeten

Heeten

Court 1