• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • Teamindeling jeugd

    A1

    Trainer: Toke Poesse

    Coach: Toke Poesse + Wendy Reilink

    A2

    Trainer: Hilde in ’t Hof + Linde Rietman

    Coach: Hilde in ’t Hof + Linde Rietman

    Tess Jansen

    Meike Beverdam

    Nina Reilink

    Eline Bruil

    Lianne van de Pol

    Naomi Rattink

    Eline Jansen

    Christel Schoolen

    Femke Noordenbos

    Jolien Banga

    Tess Verhoef

    May Minken *

    Silvie Wesseldijk

    Lynn ten Kate

    Lotte Poesse

    Judin Sotthewes

    Pleun Willemink

    Laura Harmelink

    Ciska Herbers

    Mik Scholten

    Eline Lensink

    Esmee Bouwhuis

    Sarah Hovenkamp

     


     

    B1

    Trainer/coach: Isabelle te Wierik + Femke Noordenbos + Esther Hageman

    Rielle Pinkert

    Mila Jeurnink

    Ilaiyah Alferink

    Kim Jansen

    Dagmar Stegeman

    Tess Rodijk

    Isabel Huijsmans

    Lotte Reilink

    Isa Nijenhuis

    Noor Dijkman

    Sylke Lievaart

    Myrthe Rietman

     

    C2

    Trainer: Lyanne van de Pol/Nina Reilink/Pleun Willemink

    Coach: Nina Reilink + Jeroen Stegeman

    Romy Sanders

    Nina Saadhoff

    Roos Hondshorst

    Lisa Stegeman

    Irene Bouwhuis

    Anne Pleizier

    Kim Haverslag

    Kim Willemsen

    Romy Jansen

    Maddy Bos

     

    D1

    Trainer: Rudi van der Voet + Hilde in ’t Hof

    Begeleider: Gerti Klein Hegeman + Cindy

                         van Zon

    Lieke Klein Hegeman

    Babs Beekhof

    Lyanne Nijland

    Bart Diekerhof

    Floor Flierman

    Rosa Huijsmans

    Dominique van der Voet

    Zara Jeurnink

    Noor Lubberding

    Mila Winkels

    Feline Kerkdijk

     

    E1

    Trainer: Tim van Berkum + Lotte Poesse

    Begeleider: Lotte Poesse + Marjolein Jansen + Ilona Beekhof

    E2

    Trainer: Project EF

    Begeleider: Debbie Poll, Ellen Duchatteau en Isabel Huijsmans

    Faye van Berkum

    Femke Schoneveld

    Saar Jansen

    Elin Hemel

    Maud Peereboom

    Niene Morsink

    Chris-Anne Zilvold

    Yfke Mulder

    Fleur Wibbelink

    Lonne de Vries

    Nikki Brandt

    Anne Jansen

    Nikki Hekkert

    Valerie van Dongen

    Wiep Beekhof

    Mirthe Nahuis

    Daniek Kerkdijk

    Suze Dutchatteau

     

    F1

    Trainer: Project EF

    Begeleider: Susanne Rietman, Floortje van Eijk en Wieteke Flierman

    F2

    Trainer: Project EF

    Begeleider: Sanne Winkels, Joke Veneklaas en Paul Tijhuis.

    Fem Manders

    Isa Tijhuis

    Tess Pakkert

    Tessa Toorneman

    Joyce Marsman

    Noor Oudenampsen

    Fayen Langendoen

    Floor Tempelman

    Lianne Nijkamp

    Neva Winkels

    Femke Flierman

    Tijhuis

    Tess Vrielink

    Tijhuis

     

     

     

     

    Trainingsschema na de vakantie 

    Dinsdag

    Woensdag

    Donderdag

    17:00-18:00

     

    B1 + C2

    B1: Femke/ Esther

    C2: Pleun Willemink/Lyanne van de Pol/Nina Reilink

     

    15:30 – 16:30

     

    F jeugd

    Project EF

    16:30 – 17:30

     

    E1 + E2

    E1: Lotte Poesse

    E2: Project EF

    18:00 + 19:30

     

    A1 + A1

    A1: Toke Poesse

    A2: Linde Rietman, Hilde in ’t Hof

     

    18:00 keeperstraining

    Voor Riëlle, Meike en Tess

    16:30 + 17:30

     

    E1: Tim van Berkum

    E2: Project EF

    17:30 – 18:30

     

    D1: Hilde in ‘t Hof

    19:30-21:00

    DS1 + DS2

     

    DS1: Anja Lubbers

    DS2: Bennie Hoksbergen

    17:30 – 18:30

     

    C2 + D1

    C2: Pleun Willemink/Lyanne van de Pol/Nina Reilink

    D1: Rudi van der Voet

    18:30 – 19:30

     

    B1 + A1

    B1: Isabelle/Femke/Esther

    A1: Toke Poesse

    21:00-22:00

     

    MW 1 + MW2

    Trainen of wedstrijd

    18:30 – 20:00

     

    DS3 + DS4

    DS3: Rudi van der Voet

    DS4: Jacques van Berkum

    19:30-21:00

     

    DS1 + DS2

    DS1: Anja Lubbers

    DS2: Bennie Hoksbergen

     

     

    21:00 – 22:00

     

    MW1 + MW2

    Training