• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • ABS DMW2 ZA donderdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hof in 't, JeannetteTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Meijerhof-Nikkels, WilmaOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boksebeld, HermaSpelend teamlid
    Denissen, MariekeSpelend teamlid
    Herbers, HelmaSpelend teamlid
    Jager, StephanieSpelend teamlid
    Kate, Andrea tenSpelend teamlid
    Kerkdijk, KarinSpelend teamlid
    Reilink-Bleumink, WendySpelend teamlid
    Sligman, ReinekeSpelend teamlid
    Tielbeke, ElsSpelend teamlid
    Voortman, ChristieSpelend teamlid
    Wardenaar, DianneSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 feb. 20:30Lettele DMW1 (d) - ABS DMW2 (d)Trefpunt, het
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 jan.ABS DMW2 (d) - Voorwaarts DMW1 (d)5 - 30
  • Poulestanden ABS DMW2 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts DMW198011891048516
    2SV Nieuw Heeten DMW2108021851196616
    3SC Klarenbeek DMW19513116107911
    4Lettele DMW19423142134810
    5SV Schalkhaar DMW1841312299239
    6Wesepe DMW1740310589168
    7HV Holten DMW2932414013558
    8Swift '64 DMW2910880158-782
    9ABS DMW210001067201-1340
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Lettele DMW1 (d)

    VS

    ABS DMW2 (d)

    06 februari 202020:30 uur
    Trefpunt, het zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec