• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • ABS DMW2 ZA donderdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hof in 't, JeannetteTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Meijerhof-Nikkels, WilmaOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boksebeld, HermaSpelend teamlid
    Denissen, MariekeSpelend teamlid
    Herbers, HelmaSpelend teamlid
    Jager, StephanieSpelend teamlid
    Kate, Andrea tenSpelend teamlid
    Kerkdijk, KarinSpelend teamlid
    Reilink-Bleumink, WendySpelend teamlid
    Sligman, ReinekeSpelend teamlid
    Tielbeke, ElsSpelend teamlid
    Voortman, ChristieSpelend teamlid
    Wardenaar, DianneSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 apr. AFGELASTABS DMW2 (d) - Swift '64 DMW2 (d)Uutvlog de
    21 apr. AFGELASTSV Nieuw Heeten DMW2 (d) - ABS DMW2 (d)Sporthal de Belte
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ABS DMW2 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts DMW112110126114911222
    2SV Nieuw Heeten DMW2129032181546418
    3SC Klarenbeek DMW1127141511411015
    4Wesepe DMW1117041681214714
    5SV Schalkhaar DMW1116141601362413
    6Lettele DMW1115241841612312
    7HV Holten DMW211326163171-88
    8Swift '64 DMW2121011105206-1012
    9ABS DMW212001274245-1710
  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec