• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • 2 ZA zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafBegeleider
    Agterkamp- Scholthof, PatriciaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Meijerhof-Nikkels, WilmaOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achterkamp, FleurSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Bloemenkamp, LisetSpelend teamlid
    Jonker, CayaSpelend teamlid
    Roebersen, DemiSpelend teamlid
    Scholthof, DemiSpelend teamlid
    Sligman, ElkeSpelend teamlid
    Vries, Isa deSpelend teamlid
    Willemsen, KimSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 apr.Auto Service/Haarle DS2 (d) - ABS DS2 (d)
    29 mrt.ABS DS2 (d) - Plus Severijn/Heeten DS2 (d)
  • Poulestanden ABS DS2 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Nieuw Heeten DS21612133633016225
    2Wijhe '92 DS3149233362944220
    3CVO DS2159063313042718
    4Wesepe DS2159063293022718
    5Morrenhof Jansen/Dalfsen DS215807332341-916
    6Voorwaarts DS3168084003623816
    7Plus Severijn/Heeten DS215627334333114
    8Auto Service/Haarle DS214437281285-411
    9Swift '64 DS113418282309-279
    10ABS DS2150114263420-1571
  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec