• Handbal Algemene Bathmense Sportvereniging Hoofdsponsoren
  • 2 ZA zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafBegeleider
    Agterkamp- Scholthof, PatriciaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Meijerhof-Nikkels, WilmaOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achterkamp, FleurSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Bloemenkamp, LisetSpelend teamlid
    Jonker, CayaSpelend teamlid
    Roebersen, DemiSpelend teamlid
    Scholthof, DemiSpelend teamlid
    Sligman, ElkeSpelend teamlid
    Vries, Isa deSpelend teamlid
    Willemsen, KimSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 13:25ABS DS2 (d) - Voorwaarts DS3 (d)Uutvlog de
    9 feb. 12:20CVO DS2 (d) - ABS DS2 (d)Koekoek, de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.ABS DS2 (d) - Wijhe '92 DS3 (d)22 - 29
  • Poulestanden ABS DS2 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 DS3128223012574418
    2SV Nieuw Heeten DS2128132732363717
    3Wesepe DS2138052842632116
    4CVO DS2117042422182414
    5Morrenhof Jansen/Dalfsen DS212705268270-214
    6Plus Severijn/Heeten DS213517287292-511
    7Auto Service/Haarle DS211425221214710
    8Voorwaarts DS3135083223012110
    9Swift '64 DS112417261287-269
    10ABS DS2110110183304-1211
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    ABS DS2 (d)

    VS

    Voorwaarts DS3 (d)

    02 februari 202013:25 uur
    Uutvlog de zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec