Uitslagen van het zestiende Schoolhandbaltoernooi in Bathmen.

Toernooidagen  22 en 29-03-2017.

Poule A Groep 5/6                                                                                           Uitslagen

5/6 A1

De Speedy's

-

De Handbaltoppers

1

0

5/6 A2

HC Vooruit        

-

Looturbo

1

0

5/6 A3

De Kampioentjes

-

De Speedy's

0

1

5/6 A4

De Handbaltoppers

-

Looturbo

1

-

1

5/6 A5

De Kampioentjes

-

HC Vooruit

2

-

0

5/6 A6

De Handbaltoppers

-

HC Vooruit

0

-

2

5/6 A7

De Speedy's

-

Looturbo

1

-

1

5/6 A8

De Kampioentjes

-

Looturbo

3

-

1

5/6 A9

HC Vooruit

-

De Speedy's

2

-

0

5/6A10

De Kampioentjes

-

De Handbaltoppers

1

-

0









Eindstand schoolgroep 5/6 poule A

Stand

School

Gespeeld

Punten

Doelpunten

Saldo







1

De Kampioentjes

4

6

6 - 2

+ 4

2

HC Vooruit

4

6

5 - 2

+3

3

De Speedy's

4

5

3 - 3

0

4

Looturbo 

4

2

3 - 6

- 3

5

De Handbaltoppers

4

1

1 - 5

- 4








Poule B Groep 5/6                                                                                          Uitslagen

5/6 B1

De Handbalmasters

-

Blop Masters

0

1

5/6 B2

Loopro

-

The Pineapple Masters

0

7

5/6 B3

The Pineapple Masters

-

De Handbalmasters

0

1

5/6 B4

Blop Masters

-

Loopro

6

-

1

5/6 B5

Blop Masters

-

The Pineapple Masters

1

-

2

5/6 B6

De Handbalmasters

-

Loopro

6

-

1





































Eindstand schoolgroep 5/6 poule B

Stand

School

Gespeeld

Punten

Doelpunten

Saldo







1

The Pineapple Masters

3

4

9 - 2

+ 7

2

De Handbalmasters

3

4

7 - 2(3,5)

+ 5

3

Blop Masters

3

4

8 - 3(2,66)

+ 5

4

Loopro

3

0

2 - 19

- 17














Poule C Groep 5/6                                                                                          Uitslagen

5/6 C1

De Zeven Winnaars

-

Gekke Kwekkies Masters

3

3

5/6 C2

Biem Power

-

Champions of the World

1

1

5/6 C3

De Zeven Winnaars

-

Biem Power

6

0

5/6 C4

Gekke Kwekkies Masters

-

Champions of the World

6

-

0

5/6 C5

Gekke Kwekkies Masters

-

Biem Power

8

-

1

5/6 C6

Champions of the World

-

De Zeven Winnaars

0

-

8









Eindstand schoolgroep 5/6 poule C

Stand

School

Gespeeld

Punten

Doelpunten

Saldo







1

De Zeven Winnaars

3

6

17 - 3

+ 14

2

Gekke Kwekkies Masters

3

4

17 - 4

+ 13

3

Biem Power

3

2

2 - 15

- 13

4

Champions of the World

3

0

1 - 15

- 14








Tussenpoule - Groep C                                                              Uitslagen








Nr.B4 – Nr.C4

Loopro

-

Champions of the World

2

-

1

Nr.C3 – Nr.B3

Biem Power

-

Blop Masters

0

-

4

Nr.B2 – Nr.C2

De Handbalmasters

-

Gekke Kwekkies Masters

1

-

1









Winnaarspoule  Groep 5/6                                                                                                                                                                                                          Uitslagen








Nr.1 gr.A - Nr.1 gr.B

De Kampioentjes

-

The Pineapple Masters

1

-

1

Nr.1 gr.B - Nr.1 gr.C

The Pineapple Masters

-

De Zeven Winnaars

1

-

2

Nr.1 gr.C - Nr.1 gr.A

De Zeven Winnaars

-

De Kampioentjes

4

-

1









Schoolhandbalkampioen 2017 van de schoolgroep 5/6 en winnaar van de Janneke Markvoort Bokaal  is:

De Zeven Winnaars  (Dorpsschool 3)


Poule  Groep 7/8 meisjes     Poule D                                                             Uitslagen








7/8 (M) D1

The Best Girls  

-

The Fighters

0

-

7

7/8 (M) D2

Tiem BIEM

-

One Dream Girls

2

-

5

7/8 (M) D3

One Dream Girls       

-

The Fighters

4

-

 1

7/8 (M) D4

Tiem BIEM        

-

The Best Girls

1

-

 0

7/8 (M) D5

The Best Girls

-

One Dream Girls

1

-

3

7/8 (M) D6

The Fighters

-

Tiem BIEM

4

-

2









                            Eindstand schoolgroep 7/8 meisjes poule D

Stand

School

Gespeeld

Punten

Doelpunten

Saldo







1

One Dream Girls

3

6

12 - 4

+ 8

2

The Fighters

3

4

12 - 6

+ 6

3

Tiem BIEM

3

2

5 - 9

- 4

4

The Best Girls

3

0

1 - 11

- 10








Poule  Groep 7/8 meisjes     Poule E                                                             Uitslagen








7/8 (M) E1

De Loolies

-

The Lol Girls

1

2

7/8 (M) E2

The Lol Girls    

-

Crazy Girls

0

0

7/8 (M) E3

Crazy Girls

-

De Loolies

1

2

7/8 (M) E4

The Lol Girls    

-

De Loolies

0

3

7/8 (M) E5

Crazy Girls

-

The Lol Girls

5

1

7/8 (M) E6

De Loolies

-

Crazy Girls

2

1









                            Eindstand schoolgroep 7/8 meisjes poule E

Stand

School

Gespeeld

Punten

Doelpunten

Saldo







1

De Loollies

4

4

8 - 4

+ 4

2

Crazy Girls

4

3

7 - 5

+ 2

3

The Lol Girls

4

3

3 - 9

- 6














                                      Tussenpoule  Groep 7/8 meisjes                                                                                                                                                         Uitslagen








Nr.3 gr.E - Nr.4 gr.D

The Lol Girls

-

The Best Girls

0

-

0

Nr.4 gr.D - Nr.3 gr.D

The Best Girls

-

Tiem BIEM

1

-

0

Nr.3 gr.D - Nr.3 gr.E

Tiem BIEM

-

The Lol Girls

0

-

0









                                      1/2 Finale  Groep 7/8 meisjes                                                                                                                                                     Uitslagen








Nr.1 gr.D - Nr.2 gr.E

(H)  One Dream Girls

-

Crazy Girls

3

-

4

Nr.1 gr.E - Nr.2 gr.D

(K)  De Loollies

-

The Fighters

4

-

1
















FINALE  Groep 7/8 meisjes

                                                                                                                    Uitslagen








Verliezer  (H) - (K)

One Dream Girls

-

The Fighters

1

-

1








Winnaar  (H) - (K)

Crazy Girls

-

De Loollies

2

-

1
















 Schoolhandbal kampioen 2017 in Bathmen van  Schoolgroep 7/8 meisjes is: Crazy Girls                                      (Rythmeen 1)


Poule Groep F 7/8 jongens                                                                             Uitslagen








7/8 J1

10 Gangsters   

-

Whar Whar Tigers

4

0

7/8 J2

Koelie Boelie

-

Patatje Oorlog

1

0

7/8 J3

Patatje Oorlog

-

Whar Whar Tigers    

1

0

7/8 J4

Koelie Boelie

-

10 Gangsters

3

2

7/8 J5

10 Gangsters

-

Patatje Oorlog

2

1

7/8 J6

Whar Whar Tigers

-

Koelie Boelie

0

-

6
















Eindstand schoolgroep 7/8 jongens poule F

Stand

School

Gespeeld

Punten

Doelpunten

Saldo







1

Koelie Boelie

3

6

10 - 2

+ 8

2

10 Gangsters

3

4

8 - 4

+ 4

3

Patatje Oorlog

3

2

2 - 3

- 1

4

Whar Whar Tigers

3

0

0 - 5

- 11








Poule Groep G 7/8 jongens                                                                            Uitslagen








7/8 J1

De John Deere Trekkers

-

De Super Boeren

2

0

7/8 J2

TeamGangsters

-

De John Deere Trekkers

0

0

7/8 J3

De Super Boeren

-

De John Deere Trekkers

1

2

7/8 J4

TeamGangsters

-

De Super Boeren

1

0

7/8 J5

De Super Boeren

-

TeamGangsters

1

3

7/8 J6

De John Deere Trekkers

-

TeamGangsters

0

-

2
















Eindstand schoolgroep 7/8 jongens poule G

Stand

School

Gespeeld

Punten

Doelpunten

Saldo







1

TeamGangsters

4

7

6 - 1

+ 5

2

De John Deere Trekkers

4

5

4 - 3

+ 1

3

De Super Boeren

4

0

2 - 8

- 6








                            Tussenpoule  Groep 7/8 jongens                                                                                                                                                        Uitslagen








Nr.3 gr.G - Nr.4 gr.F

De Super Boeren

-

Whar Whar Tigers

2

-

1

Nr.4 gr.F - Nr.3 gr.F

Whar Whar Tigers

-

Patatje Oorlog

0

-

7

Nr.3 gr.F - Nr.3 gr.G

Patatje Oorlog

-

De Super Boeren

4

-

0









                                      1/2 Finale  Groep 7/8 jongens                                                                                                                                                            Uitslagen








Nr.1 gr.F - Nr.2 gr.G

(L) Koelie Boelie

-

De John Deere Trekkers  (na 7m)

(1

2

-

1)

1

Nr.1 gr.G - Nr.2 gr.F

(N )TeamGangsters

-

10 Gangsters

1

-

2
















FINALE  Groep 7/8 jongens

                                                                                                                    Uitslagen








Verliezer  (L) - (N)

De John Deere Trekkers 

-

TeamGangsters

3

-

2








Winnaar   (L - (N)

Koelie Boelie


10 Gangsters

2

-

1









Schoolhandbal kampioen 2017 in Bathmen van Schoolgroep 7/8 jongens is: Koelie Boelie                                    (Dorpsschool 3)


De "Fair Play" beker is gewonnen door: Rythmeen

De prijs voor de ludiekste naam in combinatie met het leukste  spandoek en/of mascotte is gewonnen door: De Loolies   (De Looschool 1 - gr. 7/8m)